Prawie dobra wiadomość dla osób niepełnosprawnych. Nie wychodząc z domu, możesz przeczytać o tajnikach pisania „życiorysu”, listu motywacyjnego oraz pewnych elementach autoprezentacji przydatnych podczas rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Nazwa półautorskiego kursu w pigułce to „Zaawansowany kurs bicia piany, czyli tajniki pisania CV”.

Wbrew pozorom, napisanie dobrego CV nie jest łatwe i liczy się tutaj efekt, tzw. pierwszego wrażenia. Źle napisany życiorys to pewna porażka. Dlatego też, bardzo ważne jest poznanie podstawowych (dla niektórych zaawansowanych) elementów przydatnych podczas procesu poszukiwania pracy.

 

Półautorski kurs został przygotowany przez specjalistę z wykorzystaniem zewnętrznych i ogólnie dostępnych materiałów video z portalu Youtube.

Przygotowanie kursu nie pochłonęło ani złotówki z Europejskiego Funduszu Społecznego, jak również do jego stworzenia nie był potrzebny ani jeden dyrektor czy księgowy o kadrowym już nie wspominając – taki mały żarcik na rozluźnienie.

 

 

Oczywiście "bicie piany" odnosi się do tekstu, bo materiały video są przygotowane przez speców od rekrutacji.

 

 

"Kurs" jest krótki i zwięzły, ale oczywiście można przygotować znacznie dłuższy (tak na 4 dni), tylko po co "lać tyle wody"?

 

 

Wszystkie informacje związane z pisaniem CV i listu motywacyjnego są jak najbardziej prawdziwe.