24 października 2018 na PGE Narodowym odbędzie Giełdy Mocy promująca zatrudnianie osób niepełnosprawnych ze szczególnym uwzględnieniem zatrudniania wspomaganego.

 

 

Giełda Mocy to wydarzenie promujące zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy. Uczestnicy konferencji i warsztatów poznają m.in: proces kształtowania się kultury w organizacji/firmie, zachodzący dzięki zatrudnieniu pracownika z niepełnosprawnością oraz proces kreowania pozytywnego wizerunku firmy, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi.

 

WALUTA:

MOC jako środek obiegowy? Dlaczego nie! Organizatorom wydarzenia zależy na pokazaniu, że wspólnie mamy MOC kształtowania społecznej odpowiedzialności biznesu. Do tej pory akcję wsparli m.in: Anja Rubik, Marcin Dorociński i Joanna Brodzik.

 

TOWAR:

Pracodawcy mogą liczyć na wsparcie ze strony ekspertów, nie tylko w procesie rekrutacji pracownika, ale przez cały okres zatrudnienia. Organizator oferuje również możliwość skorzystania z nieodpłatnych szkoleń, warsztatów i konsultacji.

 

ZYSK:

Podczas wydarzenia goście ze świata nauki, biznesu i środowisk osób niepełnosprawnych podzielą się wiedzą i doświadczeniem. Pracodawcy mogą również zyskać lojalnego pracownika.

 

Wydarzenie: VIII edycja Giełdy Mocy

Organizator: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi
Data: 24.10.2018, godz. 9:30 – 16:00
Miejsce: PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie
Prowadzący: Jacek Rozenek


Wydarzenie jest bezpłatne – zgłoszenie za pomocą formularza: http://aww.su/CLrJ4


Więcej o wydarzeniu: http://gieldamocy.otwartedrzwi.pl oraz https://www.facebook.com/gieldamocy/


Więcej o zatrudnieniu wspomaganym:
www.youtube.com/watch?v=YHWOofuE8eE ,

www.youtube.com/watch?v=vzd236vJ8U0