14 listopada 2012 w Warszawie odbędzie się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Koncert został zorganizowany przez uczniów niepełnosprawnych szkół warszawskich, dołączyli do naszego projektu artyści zawodowi. 


Przygotowania do koncertu koordynuje Fundacja Pomóż Innym wspólnie z m.st. Warszawa - dziękujemy za pomoc. Jako partnerzy koncertu dołączyli www.sport-on.info , Muzeum Jazzu, Społeczne Towarzystwo Oświatowe, Fundacja Czas Dzieciństwa, www.reedukacja.pl.

 

W przygotowaniach uczestniczy 11 szkół, ok. 100 uczniów niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym 7 znanych polskich artystów z całej Polski i nie tylko - to jest niespodzianka koncertu.

 

Celem koncertu jest przybliżenie społeczeństwu sytuacji osób niepełnosprawnych, dzięki czemu organizatorzy liczą na poprawę losu tej grupy społecznej.

 

Impreza jest biletowana. Zgłoszenia po bezpłatne bilety z podaniem adresu, emaila, telefonu kontaktowego proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sala Kongresowa
14 listopada 2012, godz. 17.00