Stowarzyszenie Niepełnosprawni Sprawni ogłasza konkurs ,,Zaistniej Jako Młody w Pokazie Mody", skierowany do szkół i przedszkoli z całego kraju. Konkurs polega na tworzeniu unikalnych nadruków na koszulki. Nagrodą dla finalistów jest udział w pokazie mody.


Każde dziecko jak i jego podopieczny będą mieli możliwość stworzenia własnego wzoru, który by chcieli nadrukować na koszulkę. Akcja zakończy się pokazem mody z udziałem dzieci, których najładniejsze i najbardziej oryginalne nadruki zostaną wybrane w konkursie. Pieniądze zebrane podczas akcji przeznaczone będą na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia Niepełnosprawni Sprawni.


Jak podkreśla Stowarzyszenie głównym celem – oprócz pozyskania środków dla podopiecznych – jest pozyskiwanie młodych talentów, nowych projektantów oraz otwarcie dzieci na nowe doświadczenia.


Konkurs skierowany jest do przeszkoli - I GRUPA 3-4 LAT oraz II GRUPA 5-6 LAT a także szkół podstawowych - klasa I-III oraz klasa IV-VI.


Prace konkursowe przyjmowane są do 1 września 2013, a 5 października odbędzie finał konkursu połączony z Koncertem Finałowym w Katowicach lub Kleszczowie.


Szczegółowe warunki uczestnictwa można znaleźć na stronie Stowarzyszenia [LINK]