airwheelh3 airwheelpoland com

Polski wózek o napędzie elektrycznym Airwheel H3S to innowacyjny produkt. Jest lekki, składany, ma spory zasięg i co równie ważne jest przystępny cenowo.

 

Waga wózka to tylko 31 kg plus sterowanie smartfonem

Sterowanie wózkiem odbywa się za pomocą kontrolera lub smartfona. Na nim można sprawdzić stopień naładowania baterii, włączyć lub wyłączyć światło oraz sygnał dźwiękowy. Na Kontrolerze znajduje się również przyciski odpowiedzialne za ustawienie prędkości poruszania się w 5 stopniowej skali. W przypadku sterowania smartfonem dzięki dedykowanej aplikacji możemy składać i rozkładać wózek, ustawić prędkość jazdy, obserować parametry, np. stopień rozładowania akumulatora, prędkości jazdy. Ponadto poprzez aplikację moży sterować wózkiem - wózek możemy przybliżyć do łóżka czy go od siebie oddalić. Do tej pory żaden wózek na świecie nie oferował takiej opcji.

 

Wózek elektryczny został wyposażony w specjalne siłowniki dzięki, którym za pomocą jednego przycisku składamy i rozkładamy pojazd do minimalnych rozmiarów.

 

Tak złożony skuter elektryczny można zabrać do każdego samochodu zarówno do bagażnika jak i na jego tylną kanapę. Waga 31 kg pozwala na włożenie go przez jedną sprawną osobę.

 

35 km na jednym ładowaniu

Wózek posiada akumulator wykonany w technologi litowo-jonowej znanej z samochodów elektrycznych. Pomimo zachowania bardzo małej wagi akumulatora 3kg i nie wielkich rozmiarów zachowana naprawdę imponujący zasięg na poziomie 35-40km. Zasię zależny jest od wagi użytkownika oraz terenu w jakim się porusza.

 

Urządzenie posiada dwa przednie koła obrotowe ( o 360 stopni ) dzięki czemu możemy obracać się niemal w miejscu. Oraz dwa tylne koła z bieżnikiem terenowym wielkości o wielkości 16 cali.

 

Wózek inwalidzki elektryczny posiada możliwość tradycyjnego użytkowania. Po przełączeniu w tryb ręczny ( 2 dźwignie z tyłu ) można pchać wózek w tradycyjny sposób.

 

Wózek H3S posiada wygodne oddychające poduszki o standardowych rozmiarach. Jeżeli ktoś chce zakupić grubsze lub cieńsze poduszki może to zrobić dzięki u standaryzowanym wymiarom.

 

W wózku zadbano również o wygodę, przesiadania się czy korzystania ze stołu. Podłokietniki można podnieść o 90stopni do góry, kontroler można również zupełnie wyciągnąć lub przełożyć na drugą rękę.

 

Airwheel H3 vs Airwheel H3S

Dostępne są dwa modele wózka H3 i H3S. Różnica jest taka, że ten z literką „S” posiada klasę wodoszczelności IP56, tzn. można nim wyjechać podczas mżawki czy delikatnego deszczu, ale już nie podczas ulewy.

 

Cena wózka Airwheel H3S – obecnie tylko ten model jest dostępny – została ustalona na 13 999 zł, a więc dużo taniej niż inne wózki znanych marek.

 

 

 

Więcej informacji można uzyskać pisząc na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc na tel. 570 876 092

 

http://airwheelpoland.com/